Riders Republic beta tarihi ve içerikleri açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2021 - 12:26
Ubisoft yaptığı açıklama ile Riders Republic beta tarihini 23 - 25 Ağustos olarak duyurduğu gibi beta içerikleri konusunda da bilgiler verdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile çıkış tarihi yaklaşık iki ay ertelenen Riders Republic beta tarihi nihayet duyuruldu. Ubisoft yaptığı açıklama ile Riders Republic beta tarihini 23 - 25 Ağustos arası olarak duyururken bu beta içerikleri hakkında da oyunculara bazı bilgiler vermeyi ihmal etmedi. Oyunun betası için bir kayıt sitesi ve videosu da paylaşan firmanın verdiği bilgiler ve açıklamalar şu şekilde;

Riders Republic beta tarihi 23 - 25 Ağustos olarak açıklandı

Riders Republic Beta'nın 23-25 Ağustos tarihleri arasında PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, Xbox One ve PC’de hem Ubisoft Connect'te hem de Epic Games Launcher'da erişilebilir olacak. Oyuncular şimdi Rider Republic beta kayıt adresinden Riders Republic Beta'ya kaydolabilir.

Riders Republic Beta; oyunculara Bisiklet Yarışları, Karda Hareket Savaşı ve Hava Sporları (roketli tulum ve atlayış tulumu) gibi 3 kariyer oyun moduna ilk bakışı içerecek. Oyuncular ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok oyunculu modlarda rekabet edebilecek:

  • Toplu Yarışlar: 50'den fazla oyuncunun yer aldığı bu efsanevi, çok sporlu yarışlarda ne kadar çılgınlık o kadar iyi. Her saat başı yeni yarışlar haritada rastgele belirir, bu nedenle oyuncuların kör noktalarını kontrol etmeye, konumlarını korumaya ve bitiş çizgisine giden yolda savaşırken becerileriyle sağlam kalmaya hazır olmaları gerekir.
  • Hareket Savaşı: 6’ya 6 eşleşmelerde yarışın ve puan kazanmak için çeşitli modüllerde mümkün olduğunca çok akrobatik hareket yaparak onları ele geçirmeye çalışın. En yüksek puana sahip olan takım kazanır.
  • Herkes Tek Başına: Yeni rakiplere meydan okuyun ve onlara etkinliklerden oluşan seçkin bir oynatma listesi aracılığıyla bu işin nasıl yapıldığını gösterin.
  • Karşılaşma Modu: Oyuncular kariyer ilerlemelerinde arkadaşlarına katılabilir ve kimin en iyi olduğunu görebilir.


Riders Republic beta tarihi ve içerikleri açıklandı

Beta, 21 Ağustos'tan itibaren ön yüklemeye açılacak. Tüm çok oyunculu modlar ve kariyer etkinlikleri, 5 adede kadar başka sürücüyle birlikte deneyimlenebilir ve oyuncular, yanlarında ortama girmeleri için 2 arkadaşına Beta davetiyesi gönderebilir.

Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen Riders Republic, oyuncuları büyük ve kalabalık bir dünyada açık hava sporlarının heyecanını yaşayabilecekleri capcanlı bir sosyal oyun alanına davet ediyor. Oyuncular; en özgün Amerikan milli parklarından bazılarında bisiklet, kayak, snowboard, atlayış tulumu ve roketli atlayış tulumu gibi heyecan verici spor dallarında yarışabilecekleri ve de çılgın hareketler yapabilecekleri devasa, canlı bir açık dünyada arkadaşlarıyla özgürce dolaşabilecekler. Oyuncular, ister arkadaşlarıyla biraz hava almak isterseler de dağlara ve kanyonlara hükmetmek için tek başlarına gezmeyi tercih etsinler, keşfedilecek çok sayıda mekan ve aktivite var. Riders Republic; 28 Ekim'de PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, Xbox One, Stadia ve Windows PC için yalnızca Epic Games Store ve Ubisoft Store'da çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riders Republic beta tarihi ve içerikleri açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×