Riot Games Türkiye'nin tepe ismi değişiyor

Riot Games Türkiye'nin tepe ismi değişiyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.01.2017 - 15:14
Firmada önemli değişiklik
2012'de Türkiye ofisi açılan Riot Games, özellikle e-spor, turnuvalar ve ülkemizde oyunlara olan bakış açısı konusunda önemli adımlara imza attı. Hasan Çolakoğlu önderliğinde Türkiye ofisi açılan firmada önemli bir değişiklik yapıldığı bugün resmi olarak açıklandı.

Riot Games Türkiye müdürü Hasan Çolakoğlu hem oyunun resmi kanallarında hem de kendi profilinde yapmış olduğu açıklama ile firmanın Türkiye ayağındaki görevini Bora Koçyiğit'e bıraktığını ve kendisinin de Riot Games'in merkezine geçtiğini duyurdu. Los Angeles'ta bulunan merkezde gelişmekte olan pazarlardan sorumlu direktörolarak görev yapacak olan ve Türkiye yine sorumlu olduğu ülkelerden biri olan Hasan Çolakoğlu'nun tam açıklaması ise şu şekilde;

Riot Games Türkiye'nin tepe ismi değişiyor
"Sevgili Arkadaşlar,

Ailem ve benim için çok heyecan verici bir gelişmeyi paylaşmak isterim.

5 yıl önce, Riot Games ekibine katıldım ve İstanbul'daki ofisi kurarak Türkiye’deki oyunculara kaliteli bir oyuncu deneyimi sağlamak için çalışmalara başladık.

Türkiye oyuncu topluluğunun desteğiyle ve Türkiye'deki süper ekibin gayretiyle League of Legends, Türkiye'de ana akım espora dönüşerek büyük bir başarı hikayesi oldu.

2017 yılı itibariyle küresel bir kapsamda daha fazla oyuncu değeri yaratmaya yardımcı olmak amacıyla, şirketteki bir sonraki görevime geçiyorum. Gelişmekte olan pazarlardan sorumlu direktör olarak bu yıl içinde ailemle birlikte merkez ofisimizde çalışmak için Los Angeles'a taşınacağız.
Türkiye ofisi, yeni Ülke Müdürümüz Bora Koçyiğit liderliğinde yola devam ediyor olacak. Başta Can Gürel ve tüm ekibimiz Bora'yı mükemmel oyuncu güvenini inşa etmeye devam etmesi için destekleyecek.

Türkiye hala sorumlu olduğum ülkelerden biri olacağı için, çok uzakta olmayacağım. Mükemmel oyuncu deneyimleri sunma misyonumuz tüm hızıyla devam ediyor!"

Hasan “Haswan” Çolakoğlu
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 01:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 22:11
herkesin birbirine tek attığı shitshow bir oyuna dönüşmeseydi iyiydi nerede o s1-3 zamanları
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 19:02
helal olsun en azından bir türkün bizi orda temsil etmesi güzel bi şey başarıların devamı dileriz işallah kariyerinde daha üst noktalara erişir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 16:06
Bu firmanın bu tuhaf oyundan başka oyunu var mı?
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 17:57
Yok ama gerekte yok 1.5milyar dolar 2015 geliri. Olup tek oyun üzerinden yüzlerce geliri var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 16:36
sanki tr serverinde muhteşem şeyler yaptıda la ya gidiyor,server berbat durumda rezillik herkes herşeye küfür ediyor,saygı sevgi 0 sadece daha fazla para kazandırdı diye server iyi gibi gösteriliyor,umarım batar şu sacma serveriniz ve oyununuz yakın zamanda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2017 16:12
Los Angeles diyor. Oraya taşınıyoruz diyor. Vay be..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×