Rockstar, GTA serisini Rusya trafiğinden mi esinlendi?

Rockstar, GTA serisini Rusya trafiğinden mi esinlendi?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 30.11.2012 - 14:23
Garip ama gerçek ihtimali yüksek!
Başlık biraz garip değil mi? Aslında haberin içeriği ile başlık arasında hiç bir bağlantı da yok. Yanlış anlamyın bu başlığı sizin ilginizi çekmek için atmadık, lakin birazdan aşağıda izleyeceğiniz videoyu tüm ofis izlerken aklımıza gelen ortak fikir buydu.

TwisterNederlandTNL adlı YouTube kullanıcıs tarafından hazırlanan video Rusya ile ilgili pek çok komik videodan bir tanesi. Genellikle etraftaki garip olayların sergilendiği videoların askine bu video sadece trafikte geçiyor ve ciddi anlamda inanılmaz şeyler ortaya çıkıyor.

Biz de böyle bir trafiğe sahip ülkenin olsa olsa Rockstar'ın GTA serisine ilham olur diye düşündük ve sizlerle paylaştık. Video biraz uzun ancak sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederiz. Sizce de burada gördüğünüz her şeyi GTA'da yapmanız mümkün değil mi?

İyi seyirler.Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 16:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×