Rockstar kimsenin gözünün yaşına bakmıyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.12.2013 - 10:10
Kalpazan operasyonu
Rockstar, söz konusu GTA Online'da kural dışı yöntemlerle edinilen paralar oldu mu kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Firmanın resmi destek forumlarında insanlar oyunun içerisinde kitlesel bir ban dalgası gerçekleştiğini dile getirdiler. İşin ilginç kısmı bunun sadece meşhur Los Santos Customs glitch'ini sömürmek suretiyle gelir elde eden oyuncuları değil, bu şekilde elde edilmiş paranın hediye edildiği oyuncuları da kapsıyor olması. Yani hile yaparak elde edilmiş parayla bir şekilde temasa geçerseniz, ya ban çekicini yiyorsunuz, ya da Cheater's Pool'a yerleştiriliyorsunuz. Rockstar suç dünyasıyla ilgili oyunlar yapıyor olabilir, ama oyunlarında suç dünyasına hiç tahammülü yok!

Rockstar kimsenin gözünün yaşına bakmıyor!
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 17:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2016 20:54
Beyler bana öyle bir bug oldu ki 7 milyon dolara sadece durduğum yerden kazandım şöyle ki heist görevine giderken kadın birken indi arabadan ve kese kağıdı içinde sürekli havaya 40000 şeklinde para saçıyodu arabaya bindi üstüne çıktık arabanın ve öyle bi anımdır çok şaşırdım ama
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2016 09:34
ya ama butun gta oyunları boyunca hiçbir onlem almadılar şimdi gta5 e gelince alıyorlar bu birazda fazla oluyor en azından offlınedeki kodlara izin verselerdi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar kimsenin gözünün yaşına bakmıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×