Rockstar sitesindeki gizemli fotoğraflar kafa karıştırdı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.02.2020 - 16:59
Rockstar Games'in resmi sitesinde iki adet görsel yayınlandı. Bir duyuru işareti olabilecek bu görsellerin hangi oyuna ait olduğu henüz belli değil.

Oyun severlere unutulmaz bir atmosfer sunan Red Dead Redemption 2 sonrası gözler tabi ki Rockstar Games'in yapacağı GTA VI duyurusuna çevrilmiş durumda. Doğal olarak firmanın attığı her görselden, her mesajdan GTA VI haberi çıkarmaya çalışan, bu konuda umutlanan büyük bir kesim mevcut. Henüz ne olduğu belli olmasa da Rockstar Games'in resmi sitesinde ortaya çıkan yeni görseller kafaları karıştırmaya yetti.

Rockstar sitesindeki gizemli fotoğraflar kafa karıştırdı

Öncelikle bu görselleri GTA serisi de dahil olmak üzere firmanın daha önce çıkarmış olduğu yapımlarla bağdaştırmak oldukça zor. Yani tabi ki ihtimal dahilinde, en azından imkansız değil ama bu görselleri en azından şu aşama için GTA VI ile bağdaştırmak biraz abes kaçabilir. 

Rockstar sitesindeki gizemli fotoğraflar kafa karıştırdı

Yayınlanan ve Rockstar Games sitesinde menü alanına konumlandırılan ilk görselde C-3PO'yu aratmayan bir robot görüyoruz. Önünde gül yaprakları, arkasında şampanya ve önünde bir kadeh bulunan bu robot diz çökerek Rockstar Games logosuna sarılmış bir şekilde gözüküyor. Bu görselden doğal olarak firmanın daha önce imza attığı GTA serisi, Max Payne ya da Bully gibi oyunlar ile bir bağ kurmak oldukça zor.

Yayınlanan diğer görsel ise biraz daha karışık ve komplo teorilere açık diyebiliriz. Yine Rockstar Games logosunun odak noktada yer aldığı bu görselde kısa bir dörtlüğe de yer verilmiş. "Killing dreams, Murdering Hope, Fighting the righteous, Bullying the weak" mesajı ise bu görselin belki de en çok dikkat çeken noktalarından birisi. Burada firmanın oyunlarından Bully ile bağdaştırabileceğimiz kısım ise Bullying kelimesi oluyor. Diğer taraftan bu görselde birçok Rockstar games logosu kullanılmış. Yine son kelime olan "weak" kelimesinin de "we--------------ak" şeklinde ayrıldığını görüyoruz.

Rockstar sitesindeki gizemli fotoğraflar kafa karıştırdı

Bu görseller ile ilgili firmadan henüz bir açıklama gelmiş değil. Diğer taraftan Rockstar Games'in yeni bir oyun duyurusu hazırlığında olduğu da belirtiliyor. Firmanın Youtube hesabında video sayısında bir artış olmasına rağmen bazı oyuncular bu artışın açık videolara yansımadığını tespit etmiş. Yani firmanın Youtube hesabında a mevcut oyunlarla ilgili ya da bu yeni oyuna dair gizli bir oyun videosu olma ihtimali bulunmakta. Bu oyun GTA VI mı, Bull 2 mi, yoksa yepyeni bir oyun mu bize zaman gösterecek.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 18:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2020 10:06
Anasını satim adamlar Rockstar logosu resmi koymuş bunu bile gelip bi oyuna bağlama peşindesiniz pes yani
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2020 21:10
Pes bitti en iyi fifa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2020 12:12
Bence yeni bir İP gibi duruyor.Büyük bir ihtimalle de son dönemlerde meşhurlaşan cyberpunk teması...Benim tahminime göre bu tipte bir şey çıkaracaklar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2020 04:28
cd project red cyberpunk en iyi bilim kurgu oyunu olucak

rockstar hold my beer
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2020 19:59
Şu özentiliği bırakın...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2020 14:26
Gta 6 Cyberpunk Geliyor. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.02.2020 13:34
Bully geliyor kesinlikle Bully ben inandım sizde inanın. Bully deyin Bully. Bully olsun bizim olsun lütfen. Hadi hep birlikte Bully.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar sitesindeki gizemli fotoğraflar kafa karıştırdı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×