Rockstar'ın PC için planları var

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 7.02.2011 - 12:21
Rockstar PC'yi bırakmayacak.

GTA IV, Red Dead Redemption gibi efsane oyunların yapımcısı Rockstar, son zamanlarda konsollara daha fazla önem vermeye başlamıştı. Red Dead Redemption'ı PC için çıkarmayan firma, L.A. Noir oyununu da sadece konsollar için geliştiriyor. GTA IV'ü ise aylar sonra PC için çıkarmıştı.


Rockstar'ın İngiltere'deki şubesi Rockstar Leeds, Rockstar oyunlarını el konsollarına uyarlamasıyla tanınıyor. En son GTA: Chinatown Wars, el konsolları ve iPhone için çıkmıştı. Rockstar Leeds, yayınladığı iş ilanında PC tabanlı geliştirilmekte olan bir oyun için grafik programcısı aradığı ortaya çıktı. Firma normalde Rockstar oyunlarını diğer platformlara port eden bir firma olunca oyuncuların aklına acaba Red Dead Redemption veya LA Noire PC'ye mi gelecek soruları geliyor. Bir diğer var sayım ise geliştirilmekte olan Grand Theft Auto V'in PC sürümü hazırlıkları. En azından Rockstar'ın PC için bir şeyler yaptığını duymak bile biz oyuncuları mutlu ediyor.

Yorumlar 40
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar'ın PC için planları var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×