Rocky Legends ile Rocky geri dönüyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Rocky Legends ile Rocky geri dönüyor
Ubisoft firması, filmlerinden tanıdığımız boksör Rocky'nin oyunu Rocky Legends'ı duyurdu. Oyun, filmlerinde aşina olduğumuz karakter ve hikayeleri içerecek. Oynayabileceğimiz karakterler arasında Rocky Balboa'nın yanında; Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi isimler de bulunuyor. Seçtiğimiz karakteri, amatör bir başlangıçtan alarak kariyer sistemi ile birlikte ilerletmeye çalışacağız. Rocky Legends hem arcade, hem de simulasyon şeklinde oynanabilecek, oyun PS2 ve Xbox için sonbahar aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rocky Legends ile Rocky geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×