1/2

Rotamız, Online Evrenler 113

Rotamız, Online Evrenler 113

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 26.09.2013 - 15:13
Haftanın öne çıkan MMO haberleri
Merhabalar online oyun çılgınları, işte haftanın öne çıkan MMO haberleri.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Görsel açıdan doyuruculuğu devam eden Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oyun içerisinde bazı eşyalara ve belirli haritalara değişiklik getireceğini belirten Square Enix, bu hafta oyunun nasıl gelişebileceğiyle ilgili detayları bizlere sunacak.

Rotamız, Online Evrenler 113
WildStar
Geçtiğimiz çarşamba günü WildStar için ilginç bir görev zinciri başlatıldı. Beş kişinin bir gemiye bindiği ve gemi içerisinde bazı sorunları çözeceğimiz yeni görev zincirinde, tekrarlanabilen mini görevler de mevcut.

Rotamız, Online Evrenler 113
EVE Online
CCP Games yeni planlarını sonunda duyurdu. EVE Online'ın popülerliğini devam ettirdiği şu son günlerde, bugün UK saati ile akşam 21:00 yani Türkiye saatiyle 19:00'da, oyunun  kendi Twitch kanalından son yamasının duyurusunu yapılacak. Andie Nordgren'in yapacağı konuşmada EVE ONline hakkında daha pek çok detay verilecek ve firmanın, gelecekteki planlarından da bahsesedecekler.

Rotamız, Online Evrenler 113
DEVAMI DİĞER SAYFADA
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×