1/3

Rotamız, Online Evrenler 18

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 15:34
Ek paket çılgınlığı!
Sıcakların üzerimize gelmeye başladığı şu günlerde yeni fragmanlar, yeni yamalar ve yeni haberler durmadan geliyor. Özellikle bu ay piyasaya birçok yeni oyunun çıkması, MMO tarafından da ilginç haberlerin gelmesine ön ayak oluyor.

EVE Online ve Age of Conan gibi oyunlar, ek paket konusunda yarışa girmeye hazırlanıyor. Blizzard ise Starcraft'ın yoğunluğundan diğer projelere pek de önem verebiliyormuş gibi gözükmüyor.

Bu haftanın "ek paket" yoğunluğunu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir toplantıdan notlar ve WoW: Cataclysm'le ilgili yepyeni ekran görüntülerle atlatacağımızı umuyorum.

EVE Online: Tyrannis fragmanı yayımlandı

CCP Games, EVE Online'ın çıkacak olan ek paketi Tyrannis'in fragmanını yayımladı. Ek paketin 18 Mayıs'ta piyasaya çıkması bekleniyor. Tyrannis ek paketi, oyuncuların gezegenlerle olan etkileşimini artıracak.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×