1/2

Rotamız, Online Evrenler 21

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 15:33
Bir Goblin, İki Goblin, Üç Goblin...
Bu haftanın heyecan verici haberlerinde ön plana çıkan, Guild Wars 2’deki kişisel hikaye sistemi. Fazla laf kalabalığı yapmadan MMO dünyasında neler olmuş, hemen bir göz atalım.

Guild Wars 2 kişisel hikaye sistemi

ArenaNet’in Baş Hikaye ve Devamlılık Tasarımcısı Ree Soesbee, yaptığı açıklamada Guild Wars 2’nin kişisel hikaye sisteminden ayrıntılar verdi.
Çoğu oyunda hangi ırk ve sınıf olduğunuzu seçmekten öteye gidemiyorsunuz. Ancak Guild Wars 2’de karakterinizi ve geçmişinizi şekillendirebiliyorsunuz. Yaptığınız seçimler farklı sonuçlar doğuruyor ve kişisel hikayenizde farklılıklar yaratıyor.
Örneğin karakterinizi pek dost canlısı olmayan biri olarak gösterirseniz, NPC’lerin size reaksiyonu da farklı oluyor.
Oyundaki ilginç bir yenilik ise artık bir eviniz olması. Karakterinizin gelişimine göre şekillenecek bu evde, bir nevi geçmişinizi görebileceksiniz.

APB giriş videosu yayımlandı


Beklenen MMO’lardan All Points Bulletin için giriş videosu yayımlandı. Ayrıca Baş Tasarımcı EJ Moreland, oyunun konsol versiyonunun da yapılacağını ve PC versiyonundan farklı olacağını söyledi. Ancak henüz konsol versiyonun yapımına başlanmadığını da belirtti.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×