Ryse'ın toplam süresi 2-3 saat mi?

Ryse'ın toplam süresi 2-3 saat mi?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 15.11.2013 - 00:30
İnanılmaz iddia!
Xbox One çıkış kadrosunun en merakla beklenen oyunlarından Ryse: Son of Rome için ortaya çok ilginç bir iddia atıldı. Multiplayer ve co-op modları da bulunan oyunun tek kişilik modunun 2-3 saat sürüyor olabileceği iddiası... Bu iddianın kaynağı oyuna bir ön inceleme yazan JeuxVideo sitesi. Fransa'nın önde gelen oyun sitelerinden olan JeuxVideo ön incelemelerinde "Oyundaki bölümlerin yarısını bitirmemiz 90 dakika sürdü" ifadelerini kullandı. Eğer son bölümlerde uzunluk skandal derecede artmıyorsa, veya JeuxVideo saygınlığını yerler altına alma pahasına Ryse'ı karalama niyetinde değilse bu oyunun 2-3 saat civarı bir uzunluğa sahip olacağına işaret ediyor. Oyun çıkana kadar net bir şeyler söyleyemeyiz, Microsoft'tan resmi açıklamayı beklemek gerek. Bakalım olayın altından ne çıkacak?

Ryse'ın toplam süresi 2-3 saat mi?
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 17:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×