Ryzen Threadripper PRO işlemciler, yeni nesil GeForce NOW platformunu destekliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.10.2021 - 11:00
Ryzen Threadripper PRO işlemciler, GeForce Now için RTX 3080 üyeliğinde oyun severlere kesintisiz bir güç sağlamayı hedefliyor.

AMD yaptığı açıklama ile Ryzen Threadripper PRO işlemcilerin NVidia'nın yeni duyurduğu ve 1440P, 120 FPS desteğine sahip olan GeForce Now'ın RTX 3080 üyeliğinde destekleneceğini belirtti. Her iki firma yetkilisinden de konuyla ilgili bazı açıklamalar geldi. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Ryzen Threadripper PRO işlemciler, yeni nesil GeForce NOW platformunu destekliyor

NVIDIA'nın GeForce SuperPod'ları, 39 petaflop'tan fazla grafik performansını desteklemek için benzersiz çekirdek sayıları ve yüksek frekanslı saat hızlarıyla AMD Ryzen Threadripper PRO'nun sınıfında lider performansından yararlanıyor. Her işlemci ayrıca GeForce NOW RTX 3080 üyelerinin sorunsuz, güvenilir bir deneyim ve gereken teknolojiye sahip olmasını sağlamak için 128 PCIe® Gen 4 hattına, endüstri lideri bağlantıya ve eşsiz bellek bant genişliğine sahip.

AMD Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Müşteri Bileşeni Genel Müdürü Chris Kilburn, “Ryzen Threadripper PRO serisi, kullanıcılara inanılmaz performans ve rakipsiz bant genişliği sunmak için tasarlandı ve hızla büyüyen bulut sistemli oyun alanı dahil olmak üzere çeşitli kullanım senaryolarında üstün bilgi işlem performansında endüstri standardını belirliyor. NVIDIA ile çalışırken, Ryzen Threadripper PRO'nun geniş özelliklerinin yeni nesil bulut oyun deneyimini güçlendirmek için mükemmel bir platform olduğu açık" dedi.

Ryzen Threadripper PRO işlemciler, yeni nesil GeForce NOW platformunu destekliyor

NVIDIA GeForce NOW Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Phil Eisler, “GeForce NOW SuperPOD ve GeForce NOW RTX 3080 oyun deneyimi, ilk kez 1440p ve 120 kare hızında düşük gecikmeli bulut oyunlarını mümkün kılacak ve on yılı aşkın bulut oyun geleceğinin zirvesi olacak. AMD Ryzen Threadripper PRO İşlemciler, bu nesilde oyun iş yükümüz için en iyi CPU, bellek ve Giriş / Çıkış performansını sağlayarak oyuncular için performans anlamında büyük bir sıçrama sağlamaya yardımcı oluyor" ifadesinde bulundu.

GeForce NOW Founders ve öncelikli üyeler, bugünden itibaren GeForce NOW RTX 3080 üyeliği ön siparişi için erken erişime sahipler. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 12:23
128 PCIe® Gen 4 Nerede ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ryzen Threadripper PRO işlemciler, yeni nesil GeForce NOW platformunu destekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×