Şahan Gökbakar Instagram'da Recep İvedik 6'nın geleceğini duyurdu

Şahan Gökbakar Instagram'da Recep İvedik 6'nın geleceğini duyurdu

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 5.05.2018 - 12:13
Recep İvedik bu sefer nereyi talan ediyorsun?

Türk sinemasının en çok eleştirilen isimlerinden biri kuşkusuz Şahan Gökbakar, siz istediğiniz kadar eleştirin ben çekerim filmimi dercesine Recep İvedik serisinin 6. filminin geleceğini instagram üzerinden takipçileri ile paylaştı. 

Şahan Gökbakar onayladı Recep İvedik 6 geliyor

Yönetmen olan Gökbakar ile beraber Recep İvedik 6 çalışmalarına başlamışlar. Togan Gökbakar yeni film için ise şu ifadeleri kullandı; "Aklımızda Recep İvedik 6 için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019'da vizyonda olacak."

Paylaştığı resimde safari hayvanları olduğu için Recep İvedik'in bu sefer ülke sınırları dışında Afrika semalarında bir safariye çıkacağı düşünülebilir. Recep İvedik tiplemesi karşımıza ilk olarak televizyon programı olan Dikkat Şahan Çıkabilir'de çıkmış ve ardından da beyaz perdeye uyarlanıp bir seri haline gelmişti. Son filmin ardından yeni bir Recep İvedik filmi gelip gelmeyeceği bilinmese de Şahan Gökbakar haberi verdi, Recep İvedik serisi fazla eleştirilse de gişesi de hiçbir zaman kötü olmuyor, Şahan da haklı, o zaman neden yeni bir film daha gelmesin?


 

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 20:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
etemelkuran
etemelkuran 16.05.2018 11:13
"Afrika semalarında" bir safariye çıkabilir demişsiniz, benim bildiğim sema; gök demek. Yani Afrika göklerinde mi safariye çıkıyor? Eğer gökte safariye çıkıyorsa daha önce görülmemiş bir film olacak dimagki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
maxpayne59
maxpayne59 5.05.2018 19:58
Filmin konusu:
Recep ivedik bi yerden bedava safari kazanır. Turun ortasında tur rehberini aslanlar yer, recep turun lideri olur. Aslan döver, file biner turistleri kurtarır. Aslansın recep bravo recep alkışlarla film biter
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2018 23:09
bu neyin kafası kardeş ? Hangi galaksidesin sen anlamadın gitti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 8.05.2018 00:45
Ucuz entellik kasıp, insanların zevklerini aşağılayarak fikri masturbasyon yapanlar var.
Sen karar mercii değilsin.

Ben Cem Yılmaz'ın da bütün komedi filmlerini izledim. O filmlerde de, Recep İvedik'in skeç filmlerinde de güldüğüm epey sahne vardı. Söyler misiniz ? Cem Yılmaz'ı izlerken kültürlü iken, Recep İvediği izlerken nasıl cahil olabiliyorum ?
Bir şeyleri söylerken mantıklı konuşun. Evet dördüncü ve beşinci filmleri kötüydü. Beşincisini izlemedim bile. Ama beşincisini izleyenleri hiç aşağılamadım.

Beğenmediğiniz şeyleri boşalırcasına karşı tarafı ezmek için eleştireceğinize, önce kendinizi geliştirin. Biraz anlayışlı olun. Biraz empati kurun.
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 18:04
Recep İvedik kadar çöpten bir Türk film serisi yoktur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2018 23:57
bir tane filmini izlemedim kendimle gurur duyuyorum
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2018 11:55
tamam kapat pencereni esmesin canım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 12:32
Hadi ilk filmler belli bir yere kadardı da o olimpiyatlar iyice dayanılmazdı. Ne dedim bu ya dalga mı geçiyorsunuz insanla. Sinema salonunda gösterilmesi ayıplanacak filmlerden o derece yani...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×