Sahte kontrolörler sorun çıkarıyor

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Sahte kontrolörler sorun çıkarıyor
eBay, Gittigidiyor ya da Amazon gibi sitelerden düşük fiyatlı DualShock 3 kontrolörler alıp bunları ucuza kapattığını düşünenler varsa aranızda, dikkat, uyarıyoruz: Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çok sayıda kullanıcının yaptığı şikayetlere göre kontrolör PS3’le bağlanırken sorun çıkarıyor ve bu sorunlar özellikle son 3.0 Firmware güncellemesiyle oldukça çoğaldı.

Özellikle Amerika ve Asya’dan ithal gelen kontrolörler gerçeğine çok benzese de aralarında bariz farklar var. Paketi, görünüşü orijinaliyle birebir tasarlanan bu ürünlerin bilhassa malzeme kalitesi, tuş sertliği, bağlantı kalitesi çok kötü ve hemen arızalanabiliyorlar. YouTube’ta yayımlanan bir video orijinal ve sahte kontrolörleri nasıl ayırt edebileceğinizi gösteriyor.Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sahte kontrolörler sorun çıkarıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×