Samsung Galaxy Note III'ün tanıtımı yapıldı!

Samsung Galaxy Note III'ün tanıtımı yapıldı!

İlker Şekercioğlu
İlker Şekercioğlu 5.09.2013 - 12:03
Devasa boyut
Samsung’un orijinal Galaxy Note ile başlattığı ve Note II ile sürdürdüğü büyük ekranlı telefon serisinde bugün son nokta resmen açıklandı: Galaxy Note 3. Büyük olduğu gerekçesiyle ilk başta piyasada tutunamayacağı düşünülen ve yepyeni bir kategori yaratan Galaxy Note serisi bugün oldukça popüler ve serinin son nesli olan ürün de bunu sürdürmeyi başaracak gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Note III'ün tanıtımı yapıldı!
Samsung UNPACKED 2013 Episode II’de resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy Note 3 daha ince, daha hafif bir yapıdayken daha akıllı” ve daha büyük ekrana rağmen kompakt bir tasarım sunulmuş durumda. Tamamen plastik bir arka kaplama yerine deri dokulu bir yapı sunan arka kısım seride bir yeniliğe imza atıyor. Tasarımın yanında Galaxy Note 3 performans anlamında da kullanıcısını memnun edecek. Ek olarak daha iyi çoklu-görev yetenekleri ve geliştirilerek yeteneklenmiş S-Pen işlerinizi hızla gerçekleştirmede önemli enstrümanlar olacak. Ek olarak güvenlik için de Samsung Know adlı bir sistem getirilmiş durumda.

Yeni Tasarım
Galaxy Note II’de 5.5 inç olan ekran boyutu yeni nesilde 5.7 inçe çıkartılmış durumda. Ürünün ağırlığı ise 168gr ve Note II’ye göre biraz daha hafif. Ürünün siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleri bulunuyor ancak birçok kapak seçeneği ile cihazınızı zevkinize göre kişiselleştirebileceksiniz. Samsung seçenek anlamında oldukça bonkör davranmış. Hatta Moschino ve Nicholas Kirkwood bile Note 3 için kapak tasarımı gerçekleştirmiş.

Tamamen Yeni S-Pen
Herşeyin daha kolay ve daha eğlenceli hale gelmesinin hedeflendiği S-Pen artık çok daha yetenekli. “Bir kalemden daha fazlası” olarak lanse edilen yeni nesil stylus cihazın tüm gücü, hızı ve işlevleri için adeta bir anahtar olarak öne çıkartılıyor. Air Command, Action Memo, Scrap Book, S Finder ve yepyeni S Note özellikleri örneklerden sadece bazıları. Bu özel stylus aracılığıyla basılı tutma, nokta vuruşu, daire ve kareye alma hareketleri sayesinde birçok işlev açığa çıkıyor.

Samsung Galaxy Note III'ün tanıtımı yapıldı!
Teknik Özellikler
Galaxy Note 3 1920x1080p çözünülüklü ekranla geliyor. Ürün ülkelere göre; dört çekirdekli Snapdragon 800 2.3 GHz ya da Exynos 5 Octa 1.9 GHz işlemci sunacak. Samsung Galaxy Note 3’te adına uygun bir şekilde 3 GB RAM bulunuyor. Ek olarak ürün saniyede 60 kare 1080p video çekebilen 13 megapiksellik bir kameraya sahip. Bu kamera 4K video çekim özelliği de sunuyor. Üründe üstün bir ses kalitesi de unutulmamış. Note 3, 32 veya 64 GB’lık dahili depolama seçeneklerine sahip. Batarya ise 3200 mAH.

Ne Zaman Çıkıyor?
Galaxy Note 3′ün 25 Eylül itibariyle küresel anlamda satışına başlanacak. ABD ve Japonya ise Ekim’de ürüne kavuşacaklar.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 20:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×