San Andreas'a hoşgeldiniz

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
San Andreas'a hoşgeldiniz
PS2'lerden aylar sonra, GTA: San Andreas'ın PC ve Xbox versiyonları da Amerika'da piyasalara sürüldü. Bu iki versiyonda, grafiklerdeki gelişimin yanında, kendi radyo istasyonlarımızı ve playlist'lerimizi yaratabilmek gibi özelliklerimiz de olacak. Oyun, Avrupa'ya 10 Haziran'dan itibaren gelecek.

Öncelikle baş karakterimiz Carl Johnson’dan (kısaca CJ) bahsedelim. CJ’nin Los Santos’da acılarla geçen gençlik yıllarından kurtulalı tam 5 yıl olmuştur. Los Santos’dan ayrılmadan önce birçok çeteye karşı gelip, ölüm riski atlatmıştır. Hatta ayrılmadan önce kardeşi Brian’ı da kaybetmiştir. Bu kötü hayatı unutmak isteyen CJ, Los Santos’dan ayrılır. Ama kahramanımızın cilveli kaderi onu Los Santos’a tekrar çağırmıştır. Annesi bir mafya çetesi tarafından öldürülmüştür. Tahmin ettiğiniz üzere, CJ’nin artık tek bir amacı vardır; cinayeti işleyenleri bulup onların köklerini kurutmak! Bu vesileyle Los Santos’a geri dönen CJ, mafyayı karşısına alıp hayatını tehlikeye atar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
San Andreas'a hoşgeldiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×