Sanat ve oyun iç içe

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Sanat ve oyun iç içe
Ascaron firması, PC'ler için hazırlanan yeni oyunu The Great Art Race'i duyurdu. Oyunun oldukça ilginç bir konusu ve işleyişi var. Dünyanın çeşitli sergilerini ve müzelerini dolaşıp müzayedelere katılıyor, pahalı tabloları elde etmeye çalışıyoruz. Genel olarak asıl amacımız, amcamıza ait olan önemli tabloları bulmak ve en değerli olanına sahip olmak. Dolaşıp ünümüzü arttırınca, kendi satış yerlerimizi kuruyor ve kendimiz de para kazanmaya başlıyoruz. Oyunda araştırma yapılabilecek 23 şehir var ve ayrıca 36 birbirinden değerli tabloya rastlayabiliyoruz. The Great Art Race'in bir başka özelliği de, aynı bilgisayarda 5 kişinin bir arada oynamasına imkan vermesi. Oyunda ticaret öğelerini etkili biçimde kullanabilmek oldukça önemli olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 06:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sanat ve oyun iç içe

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×