Sanat ve oyun iç içe

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Sanat ve oyun iç içe
Ascaron firması, PC'ler için hazırlanan yeni oyunu The Great Art Race'i duyurdu. Oyunun oldukça ilginç bir konusu ve işleyişi var. Dünyanın çeşitli sergilerini ve müzelerini dolaşıp müzayedelere katılıyor, pahalı tabloları elde etmeye çalışıyoruz. Genel olarak asıl amacımız, amcamıza ait olan önemli tabloları bulmak ve en değerli olanına sahip olmak. Dolaşıp ünümüzü arttırınca, kendi satış yerlerimizi kuruyor ve kendimiz de para kazanmaya başlıyoruz. Oyunda araştırma yapılabilecek 23 şehir var ve ayrıca 36 birbirinden değerli tabloya rastlayabiliyoruz. The Great Art Race'in bir başka özelliği de, aynı bilgisayarda 5 kişinin bir arada oynamasına imkan vermesi. Oyunda ticaret öğelerini etkili biçimde kullanabilmek oldukça önemli olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sanat ve oyun iç içe

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×