Sekiro: Shadows Die Twice'ın bossları aslında çok farklı olacakmış

Furkan Güler
Furkan Güler 12.04.2019 - 10:30
Acaba oyunun eski hali nasıldı?

Bu senenin en iddialı oyunlarından bir tanesi olan Sekiro: Shadows Die Twice, oldukça büyük bir kesim oyuncuyu etkisi altına almış durumda. Sahip olduğu mekanikler ve bölüm tasarımları sayesinde oyunculardan övgüler alan yapım için bu kez yeni bir itiraf daha geldi. Yabancı basına konuşan oyunun yönetmeni Hidetaki Miyazaki, oyunun bosslarının aslında çok farklı olduğunu belirtti. Oyunun çıkmasına kısa bir süre kala bossların değiştiğini söyleyen Miyazaki, eski tasarımların oyunun dengesini bozduğunu ve oyuna pek uymadığını açıkladı. Daha iyi bir oynanış deneyimi sunmak amacıyla değiştirilen bossların, eskisinden daha mı kolay veya daha mı zor olduğunu bilmiyoruz.

Sekiro: Shadows Die Twice'ın bossları aslında çok farklı olacakmış

Fakat oyunun şu anda gayet iyi bir deneyim sunduğu tartışılmaz bir gerçek. Diğer Souls oyunlarından farklı olarak aksiyon anlamında oldukça güzel öğeler sunan Sekiro: Shadows Die Twice, umarız hikaye odaklı DLC'ler ile desteklenir. From Software'ın son zamanlarda piyasaya sürdüğü en iyi iş olarak gösterilen yapım, oyun basınından da övgüler aldı. Peki siz Sekiro: Shadows Die Twice hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun sizi tatmin etti mi?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 21:59
From Software oyunları atmosfer ve hikaye bakımından gayet iyi ama dövüş mekanikleri açısından bana böre zayıf ve sıkıcı. Zevk vermesi gerekirken eziyet veriyor. Devil May Cry kombolarının 10 da 1 i etmez bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2019 09:57
1337x.to magnet store da geyet makul fiyatta satildigini duydum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2019 11:25
oyun 500tl daha tatmin edemedi beni
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2019 18:07
Oldu senin için 50 tl yaparlar. Hoş senin gibiler onada pahalı der.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sekiro: Shadows Die Twice'ın bossları aslında çok farklı olacakmış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×