Sevilen askeri simülasyon oyunu Arma 3 kısa süreliğine ücretsiz

Sevilen askeri simülasyon oyunu Arma 3 kısa süreliğine ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 27.04.2018 - 02:12
Hafta sonu ne oynasam diyenler için.

Sevilen askeri simülasyon oyunu Arma 3, kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor. Steam üzerinde yapılan "Hafta Sonu Ücretsiz" uygulamasına dahil olan yapım, bugünden pazar gecesine kadar ücretsiz olacak. Oyunu satın almadan önce denemek isteyen oyuncuların bu etkinliği kaçırmamasını öneriyoruz. Bohemia Interactive'in geliştirdiği Arma 3'ün dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesi mevcut. Arma 3'ün oyuncuları çekmesindeki en büyük etken sadece oyunun kendisi değil, oyunun oyunculara sunduğu yüzlerce eğlenceli mod. Eğer Arma 3'ü satın almak istiyorsanız da oyun şu an %66 indirimde. Siz de Arma 3'ü ücretsiz oynamak istiyorsanız, oyunun Steam sayfasından kütüphanenize ekleyip indirmeye başlayabilirsiniz.

Sevilen askeri simülasyon oyunu Arma 3 kısa süreliğine ücretsiz 

Arma 3'ün Steam açıklaması ise şöyle: " Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık - Arma 3 seni savaşa gönderiyor. "

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 12:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×