Shadow of War'un yeni yaması dövüş çukurlarını getirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 6.12.2017 - 13:18
Ölümüne dövüşme vakti geldi.

Middle Earth: Shadow of War ile birlikte Yüzüklerin Efendisi'ne ait güzel bir hikaye ortaya koyan Monolith Productions ekibi, Tolkien'ın gizemli diyarlarına farklı bir pencereden bakarak kendini oyunculara sevdirmeyi başardı. Her ne kadar oyunun hikaye tarafında tutarsızlıklar bulundursa da, oynanış mekaniklerinin kaliteli olması sebebi ve oyunda yer alan içerikleri doluluğu sayesinde geliştirici ekip güzel satış rakamları elde etti. Hikaye tarafının yanında çevrimiçi kale savaşları sayesinde oyunu bitiren oyuncuları kendine bağlayan oyuna yeni yama ile birlikte güzel bir içerik daha geliyor. 1.07 yaması, açıklanan bilgilere bakılırsa çevrimiçi dövüş çukurlarını oyuna eklemiş durumda.

Shadow of War içerisinde artık çevrimiçi dövüşler var

Dövüş çukurlarında anlık olarak diğer oyuncuların ork kaptanları ile kendi ork kaptanlarını dövüştürebileceksiniz. Ölümüne dövüşen ork kaptanları dövüşü kazandığında size eşi benzeri bulunmayan oyun içi eşyalar sağlayabiliyor. Şahsen Mordor havasına böyle bir içeriğin eklenmesini oldukça eğlenceli buluyorum. Daha öncesinde bu bu dövüş çukurlarında yapay zekaya karşı dövüşebiliyorduk. Şimdi ise ork kaptanlarımızın gerçek gücünü sınama zamanı geldi.

Diğer bir yandan 1.07 yaması ile birlikte geride kalan teknik hataların da düzeltildiğini belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 12:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow of War'un yeni yaması dövüş çukurlarını getirdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×