Shadow Tactics: Blades of the Shogun Türkçe oldu

Shadow Tactics: Blades of the Shogun Türkçe oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.09.2017 - 10:51
Sevilen oyun Shadow Tactics'e Türkçe altyazı desteği geldi.

Dağıtıcılığını Daedalic Entertainment'ın yaptığı, yapımcılığını Mimimi Productions'ın üstlendiği, Edo dönemi Japonyası'nı çok iyi şekilde yansıtan izometrik strateji oyunu olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyununa, AiBell Game Localization tarafından resmi Türkçe altyazı eklendi. Eğer herhangi bir platformda oyuna sahipseniz, Türkçe altyazı desteğinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Oyunun PlayStation 4 versiyonu için ise Türkçe altyazının, önümüzdeki haftalarda yayınlanacağı Daedalic Entertainment tarafından belirtildi. Shadow Tactics, Edo dönemi Japonya'sında kurulan taktiğe dayalı bir gizlilik oyunudur. Ölümcül kahramanlardan oluşan bir ekibi yönettiğimiz oyun, bize gizlilik içerisinde güzel bir atmosfer sağlıyor.

Bu ekibin liderlerinden biri kılıcı ve ninja yıldızıyla düşmanlarına giden yolu temizleyen çevik ninja, Hayato. Samuray Mugen, daha güçlü bir yaklaşım tercih ediyor ve aynı anda birden çok şeytanı yeniyor. Fakat böylelikle esneklikten yoksun kalıyor. Aiko ise konu Geyşa kılığında düşmanların dikkatini dağıtmaya geldiğinde tam bir kamuflaj uzmanı. Ve sokak çocuğu Yuki, düşmanları ölümcül kaderlerine doğru aldatıp tuzağa düşürüyor. Gizemli keskin nişancı Takuma ise dürbünlü tüfeğine güveniyor ve düşmanları uzak mesafeden yok ediyor.

Eğlenceli bir oynanışa sahip olan Shadow Tactics: Blades of the Storm, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac'de mevcut.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 18:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2017 01:23
mükemmel bi haber.
gerçi oyunda okunacak pek bişiy yok yine de olsun.

itinayla çalılardan yıldız atılır.
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2017 11:57
Oyun, bir şeylerin detaylıca okunması üzerine kurgulu değil. Direkt oynayabilirsiniz elbette, ancak bu oyunda 85,000 kelime olduğu gerçeğini değiştirmez :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 19:56
Yıllar sonra :)) Gerçekten keyifle oynadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2017 11:44
Bu oyun fazla reklamı yapılmamış mükemmel oyunlardan biridir.Tahminimce eski oyuncular daha çok sever daha çok Commandos severler falan.
129912994
129912994 8.09.2017 16:08
Aynen öyle eskiden o özledigim commandos zevkini birebir hatta fazlasini bu oyunda yaşadim bu tarzı sevenlere şiddetle öneririm :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×