Shazam filminin yıldızı Justice League 2'de bulunmak istiyor.

Shazam filminin yıldızı Justice League 2'de bulunmak istiyor.

Furkan Güler
Furkan Güler 5.04.2019 - 14:31
Devam filminde sevilen karakteri görebilecek miyiz?

Bugün itibariyle vizyona giren Shazam filmi, DC hayranları tarafından merakla bekleniyordu. DC'nin en renkli ve eğlenceli karakterlerinden bir tanesi olan Shazam'ın yıldızı Zachary Levi ise DC evreni hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Toronto Sun'a konuşan Levi, Justice League filminin bir sonraki halkasında bulunmak istediğini belirten açıklamalar yaptı. Justice League evreninin bir parçası olan Shazam, çizgi romanlarda önemli bir rolde bulunuyor. Justice League'de bulunan kahramanlar arasında en güçlülerden olan Shazam, bakalım bir sonraki Justice League filminde olacak mı? Merakla bekliyoruz.

Shazam filminin yıldızı Justice League 2'de bulunmak istiyor.

Diğer bir yandan filmin kritik bazında en iyi DC filmi olduğunu belirtelim. Eleştirmenlerin oldukça sevdiği Shazam filmi, DC'nin karanlık atmosferini tam anlamıyla dağıtıyor. David F. Sandberg tarafından yönetilen filmin çekimleri Aquaman'den daha kısa olarak 3.5 ay sürmüştü. Chuck dizisinden hatırlayacağımız Zachary Levi'nin Shazam karakterini canlandırdığı filmde ayrıca Mark Strong, Adam Brody, Ross Butler ve Michelle Borth gibi oyuncular da bulunuyor. Umarız DC yetkilileri, Aquaman'in yanında Wonder Woman ve Shazam karakterleriyle stüdyonun prestijini bir kez daha yükseltebilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 19:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2019 03:19
Eğlenceli olmuş izlerken keyif aldım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×