Shenmue 1 ve 2 PS4 ve Xbox One için listelendi

Furkan Güler
Furkan Güler 11.09.2017 - 10:56
İlk iki oyunu deneyimlemek isteyen oyuncular için güzel bir fırsat.
Geride bıraktığımız saatlerde Bayonetta ve Vanquish'in aynı paket içinde PlayStation 4 ve Xbox One için listelenmesinin ardından, ilk iki Shenmue oyunu da Avrupalı alışveriş siteleri tarafından listelendi. Çek e-ticaret sitesi Alza'nın yanında Slovak alışveriş siteleri Heureka, GetGame ve MadGamer, Shenmue 1 - 2'yi Xbox One ve PlayStation 4 için listeledi. Farklı farklı olarak 49 ve 59 Euro'ya listelenen oyunların 2017'de çıkacağı belirtiliyor.

Shenmue 1 ve 2 PS4 ve Xbox One için listelendi
Oyunun yayıncısı Sega, duruma ilişkin henüz bir açıklama yapmadı. Ancak söylenti doğru çıkarsa üçüncü oyunu satın almak isteyen, ancak hikayeden uzak kaldığı için Shenmue serisinden çekinen oyuncular oldukça sevinebilir. İlk oyunu 1999 yılında Dreamcast için çıkan Shenmue serisinin devam oyunu, 2001 yılında yine Dreamcast'e çıkmıştı. Daha sonrasında 2002 yılında ilk Xbox'a çıkan Shenmue serisi, her ne kadar oyun basınından geçer notlar alsa da maalesef satış anlamında pek başarılı olamadı.

Shenmue 1 ve 2 PlayStation 4 ve Xbox One için geliyor.


Üçüncü oyun üzerinde çalışmalarına devam eden Yu Suzuki, bakalım Shenmue 3 ile birlikte hikayeyi hangi yöne sürükleyecek? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 09:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shenmue 1 ve 2 PS4 ve Xbox One için listelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×