1/2

Shogun 2: Total War

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Efsane, yeni özellikleri ve geliştirilmiş oynanışıyla geri dönüyor!
Creative Assembly, 2000 yılında "strateji" türüne Shogun: Total War ile yeni bir anlam katmıştı. Benzeri görülmemiş gerçek zamanlı 3D savaşlar ve sıra tabanlı kontrol sistemi, PC oyun tarihine birçok ödük kazandırmış bir seriyi kazandırdı. 7 milyon gibi başarılı bir rakam elde eden Creative Assembly, tüm zamanların en başarılı PC serilerinden birinin de mimarı konumundaydı.

2011 yılında Rome ve Empire: Total War'un yapımcılarından, Shogun 2: Total War geliyor. Strateji oyunlarında kat edilen aşamaya şahit olabilmek için bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. İlk Total War deneyiminin 10 yıl sonrasında Shogun 2, yeni yapay zekâ sistemi, devrimsel çoklu oyuncu seçenekleri, yep yeni senaryo modu ve 3 boyutlu gerçek zamanlı savaş sistemiyle sizi mükemmeliyetçiliğe davet ediyor.

Shogun 2: Total War


Hükümdarım çok yaşa!

16. yüzyıl Japonya'sındayız. Oyun, ülkenin en çalkantılı döneminde, bize fırsat vererek herşeyi rayına oturtmayı ve yaşanan ayrılıkları sona erdirerek gücü tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlıyoruz. Bir Daimyo - klan liderini kontrol ederek; askeri, ekonomik ve diplomatik güçlerimizi kullanacak ve Japonya'yı tekrardan güçlü haline kavuşturacağız.

Ortaçağ Japonya'sında yönetebileceğimiz 9 farklı klan olacak. Savaş kazandıkça tecrübe elde edeceğiz ve bu tecrübe puanları da kendi klanımıza daha güçlü adamları katabileceğimiz anlamına geliyor (generaller ve ajanlar gibi).
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×