Shoot Many Robots'a yeni video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.08.2011 - 10:27
Vur vurabildiğin kadar adamım
Ubisoft'un yeni oyunu Shoot Many Robots için yeni bir video daha yayımlandı. Dört oyunculuk bu arcade shooter oyununda ayrıca kişiselleştirme ile alakalı RPG öğeleri ve bir Survival mod da bulunuyor. Oyunun önümüzdeki sene PC, PSN ve Xbox Live Arcade'e çıkması bekleniyor. Şubat ayında duyurulan oyun Mass Effect, Rock Band, Bioshock gibi oyunların portlarını yapan Demiurge Studios tarafından hazırlanıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shoot Many Robots'a yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×