Sifu Matrix modu oyunu tamamen yeniliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 17.03.2022 - 15:11
Son dönemde iyice popüler olan oyun modları arasına Sifu Matrix modu eklendi. Neo'nun Agent Smith'e karşı amansız savaşı devam ediyor.

KumgFu oyunlarına yeni bir soluk getiren Sifu, incelemelerde ortalama olarak 80'i tutturan oyunlardan biri. PC, PlayStation 4 ve 5 için çıkan yapım mod geliştiricilerin de tercih ettikleri bir yapım oldu. En son yayınlanan Sifu Matrix modu sayesinde oyundaki kahramanımız NEO'ya, düşmanlarımız da Agent Smith'e dönüşüyor.

Sifu Matrix modu ile NEO'ya hükmedin

Nexux mod üzerinde yayınlanan Sifu Matrix Modu, başka çalışmaları da olan Halfmillz tarafından hazırlanmış. Mod geliştiricisinin diğer çalışmaları arasında yine Sifu için Moon Knight ve Örümcek Adam modları da bulunuyor. NEO'yu nasıl oyuna adapte ettiğini görmek için alttaki videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Sifu Matrix modu 47.5 MB büyüklüğünde. Kurulumu da oldukça kolay. Sadece ilgili dosyayı indirip, oyunun klasöründe açmanız yeterli olacaktır. God of War modlarında anlattığımız gibi detaylı kuruluma sahip modlardan biri değil.

Sifu Matrix modu ile NEO'ya hükmedin

Oyunu sadece karakter olarak geliştirmeyen mod, aynı zamanda filmin yeşilimsi görüntülerini, bazı dövüş ve vuruş seslerini de oyuna uyarlamış.

Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2022 21:24
mod dediğin budur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2022 17:28
adamlar benzememiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2022 16:45
Bu oyuna yakışacak en iyi modlardan birisi olabilir. Bir de Ip man ve Bruce Lee modları yapılsa iyi durur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2022 15:44
Bu modu geçen gün oynadım fakat bosslar değiişmedi gene de güzel mod
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sifu Matrix modu oyunu tamamen yeniliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×