Sihirli Kule'den çocuklara 23 Nisan hediyesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sihirli Kule'den çocuklara 23 Nisan hediyesi
Sihirli Kule ve Gameforge firmaları, 23 Nisan haftasında gerçekleştirdikleri kampanyanın geliri ile 500 kız çocuğunu okutacak. Kampanya ile bir köprü vazifesi gören Sihirli Kule, sadece yetişkinlerin duyarlılığını değil, çocukların da imkânları olmayan diğer çocuklara yardımda bulunmalarını sağlamış oldu.

Sihirli Kule ile birlikte Gameforge firmasının bütçesel olarak da destek oldukları kampanya, Türkiye'nin en popüler oyunları olan Metin2, Silkroad Online ve Knight Online oyunlarını içeriyor. 21 -24 Nisan tarihleri arasında kampanyadan elde edilen gelir Baba Beni Okula Gönder'e bağışlandı ve 500 kız çocuğu daha okullu oldu. Online oyun sektöründe kısa zamanda hızla büyüme sağlamış olan firma, çalışmakta oldukları tüm yabancı firmaları da Türkiye'de eğitimi desteklemeleri için teşvik edeceklerini vurguluyor.

"Baba Beni Okula Gönder" kampanyası sayesinde, geçtiğimiz öğretim yılında 6. 7. ve 8. sınıfa devam eden kız çocuklarından 6.739'u sınıfını geçti. Bunlardan 1.878'i teşekkür,1.307'si ise takdir belgesi aldı. 11.sınıfı okuyan 96 kız çocuğundan 26'sı üniversiteyi kazanma başarısını gösterdi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 17:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sihirli Kule'den çocuklara 23 Nisan hediyesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×