Sıkı durun! Çünkü Devil May Cry'ın Remake sürümü yolda olabilir

Sıkı durun! Çünkü Devil May Cry'ın Remake sürümü yolda olabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 16.03.2018 - 10:23
Serinin babası olan Hideki Kamiya, DmC fanlarını heyecanlandırdı.

Platinum Games'in oyun tasarımcısı ve video oyun dünyasının en tecrübeli geliştiricilerinden olan Hideki Kamiya, geride bıraktığımız günlerde kişisel Twitter hesabından ilgi çekici bir Tweet attı. Resident Evil 2, Devil May Cry, Bayonetta serilerinin yanında Okami ve  Viewtiful Joe'yu ortaya koyan Kamiya, fanlarına ilk Devil May Cry oyununun yeniden yapımı ile ilgili bir Tweet attı. Kamiya, eğer ilk DmC oyununun yeniden yapımını ortaya koyarlarsa, bunun en iyi hack 'n' slash oyunu olabileceğini düşünüyor. Ayrıca Capcom'a da göz kırpan başarılı geliştiriciye Capcom'dan herhangi bir geri dönüş olmadı. Ancak geride bıraktığımız aylarda çıkan Okami de bu şekilde Kamiya tarafından sızdırılmıştı.

Hideki Kamiya, Devil May Cry'ın yeniden yapım projesi için Tweet attı

Şu anda Switch'e çıkacak olan Bayonetta 3'ün üzerinde çalışan Platinum Games, belki de ilerleyen günlerde Capcom ile ortak bir proje dahilinde Devil May Cry'ın yeniden yapım projesinde çalışabilir. Diğer bir yandan yeni Devil May Cry oyunu üzerinde çalıştığı düşünülen Capcom, umarız takipçilerini dinleyerek Kamiya'nın bu cevabına yanıt verir.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2018 16:58
1-2-3 tek oyun gibi remake yapsalar keşke. Uzuuun bir oyun olur ama o zaman dedikleri gibi gelmis gecmis en iyi hack and slash olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MasterChief
MasterChief 17.03.2018 12:29
Muhteşem haber en sevdiğim ilk oyunuydu zaten.Birde silent hill in ilk oyunu da çıksa remake olarak güzel olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 18:30
devam oyunu gelsin hd yapıldı işte başlarım remastered sürümünüze heyecanla oyun bekleyemiyoruz artık aynı şeyleri önümüze ısıtılıp verilmesinden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 16:16
Bu yeniden yapım olayı biraz sıktı artık yakında ne yapacaklar yeniden yapımın yeniden yapımını mı? Sanırım yeni içerik üretecek kadar vizyonları yok...
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 16.03.2018 12:45
adam bayonetta yı yaptı,oda çok başarılı oldu ama aklı fikri halen DMC de.bu adam capcom da gitmese idi DMC nasıl olurdu şu an acaba.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×