Sıkı tutunun! Flashpoint filmi geliyor!

Sıkı tutunun! Flashpoint filmi geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.07.2017 - 00:47
Flashpoint hikayesi, dedikoduları devam eden Ben Affleck için bir çıkış niteliğinde olabilir!
DC sinematik evreni özellikle Justice League ile biraz daha ivme kazanacak. Wonder Woman'ın başarısından sonra toparlamaya başlayan evren hakkında Comic Con fuarında oldukça önemli bilgiler geliyor. Öyle ki Justice League fragmanı dışında kapalı kapılar ardında Aquaman için de bir fragman yayınlanmış. Tabi Green Lantern ipuçlarını ve Wonder Woman 2 filminin resmi duyurusunu da unutmayalım.

Fakat tüm bu haberleri bir kenara koyduğumuzda gündeme bomba gibi düşecek bir haber geldi Comic Con fuarında. Yapılan açıklamaya göre solo Flash filmi, karakterin, hatta DC evreninin en önemli olaylarından biri olan Flashpoint'e odaklanacak.

Sıkı tutunun! Flashpoint filmi geliyor!
Flash dizisinde tırto bir şekilde izlediğimiz Flashpoint hikayesinde DC evreni sıfırlanmış ve NEW 52 evreni yaratılmıştı. Bu hikayenin başlangıcı, daha doğrusu merkezi ise The Flash olmuştu. Flashpoint çizgi romanında zamanda geri giderek annesini kurtaran ve herşeyi sıfırlayarak yeni bir gerçeklik oluşmasına neden olan Barry Allen'in başından geçenlere tanık olmuştuk.

Bu duyurunun en önemli noktalarından birisi de Batman ile alakalı. Her ne kadar bu karakteri oynamaktan keyif aldığını söylese de The Batman filmindeki problemler ve genel durum Ben Affleck'i DC evreninden biraz uzaklaştırmaya başladı. Ünlü aktörün bu rolün üzerine fazla yapışmasından rahatsız olduğu ve bir şekilde bırakmak istediği dedikoduları dönüyor. İşte olası bir Flashpoint hikayesi Ben Affleck'i DC evreninden de ayırabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 10:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2017 22:57
ooo güzel olur filmde martha diye sayıklayan abi batman olacak yani. zaten snyder batman rolü olarak ilk onu düşünüyomuş yakışır o adama
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 20:37
ben affleck ten bahsetmiyorum zaten onun babası rolündeki eleman. watchmen de de komedyeni oynamıştı. flashpoint i yapıyolarsa batman o olacak demektir
MK Okuru
MK Okuru 30.07.2017 12:34
O lafı söylemesi Ben Affleck'in suçu değil.Atıp tutmayın.Senaryo bozuk yazıldığı için öyle.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 30.07.2017 13:48
Flashpoint'te ne oluyor dizi adamın Kızı olacağına oğlu olmuş . Ne var bundan ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 17:27
Çoktan beri yalanlanmış bir haberi niye kesinleşmiş gibi yayınlıyorsunuz.Ben Affleck dün açıkladı Batman olmaya devam edeceğini.

------------------------

Ayrılma olayının uzun süredir dedikodu olacağını söylüyoruz zaten. haberin ana konusu Batman değil, Flashpoint.
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2017 20:01
Açıklamayla birlikte o dedikodu da ortadan kalktı ama.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 14:09
Zaten ayırması gerekiyor. Flashpoint'te Bruce Wayne'nin babası Batman diye biliyorum ben. Yanlış mı biliyorum? :)
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2017 20:21
Babası Batman annesi Joker oluyor. Flashpoint'ten sonra Bruce'un Batman olduğunu öğrenince o evrendeki Joker (annesi)kendini öldürüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 12:49
Yapım tutmadı sar başa, sar başa, eee sıktı artık. Ya başlayıp sonunu getir ya da hiç başlama. Millet bir kez daha aynı şeyleri izlemek istemez. Marvel'e bakın da örnek alın. 2008'den beri sinematik evren bozulmadan ilerliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×