Silent Hill: Revelation geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 11:45
Beyazperdede bu kez farklı bir hikâye
Silent Hill'ın ilk filmi 2006 yılında çekilmiş ve ardından devamının da geleceği söylenmişti. Bu duyurunun ardından 4 yıl geçti, ancak Silent Hill'ın devam filmi için stabil bir ortam bir türlü yakalanamadı. Önce yönetmen değişikliğine gitmek zorunda kalan film, devam eden yargılama süreci sebebiyle bir süre askıya da alınmıştı.

Silent Hill: Revelation geliyor
Lionsgate, Silent Hill: Revelation'ın yapımının devam ettiğini, hem de 3D destekli olacağını belirtti. Bu kez yapımcı koltuğunda Samuel Hadida ve Don Carmody bulunuyor. Yönetmen ve yazarlık koltukları ise, Michael. J. Bassett 'e emanet. Yeni filmde, Silent Hill 3'ten tanıdığımız Heather Mason ve babasının maceraları konu alınacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill: Revelation geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×