Sıradaki ilk '''kadın'' Doctor Who'nun kim olacağı sızmış olabilir!

Sıradaki ilk '''kadın'' Doctor Who'nun kim olacağı sızmış olabilir!

Onur Güner
Onur Güner 10.07.2017 - 14:28
Sızıntı dizinin kanalı BBC'den
Öncelikle haberimize devam etmeden önce hatırlatalım. Haberimizin devamında Doctor Who adlı dizi ile alakalı oldukça çok sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer almaktadır! Lütfen bunu dikkate alarak haberimizi okumaya devam edin.

İngiliz devlet televizyonu BBC'nin reyting rekorları kıran Doctor Who dizisinin bildiğiniz gibi modern serisinin 10. sezonu tamamlanmış ve dizi tatile girmişti. Özellikle sezon finali bölümünde 10., 4. ve 5. Doktor'ların repliklerine gönderme yapılmış ve oldukça beğenilmişti. Ancak şu anki Doktor'u canlandıran Peter Capaldi'nin diziden ayrılacağı biliniyordu ki zaten en son sahnesinde Doktor'un rejenerasyonu başlamıştı. Yani artık yeni Doktor'un geleceği kesinleşmişti. Bölümün ardından dizinin hayranları gözünü BBC'ye çevirmiş yeni Doktor'un kim olacağı yönünde gelecek açıklamarı beklemeye başlamıştı ki ilk açıklama dizinin eski baş yazarı Russell T. Davis'den geldi. Ünlü yazar yeni Doktor'un kimi canlandıracağını bilmediğini ancak kanalın yeni oyuncu ile anlaştığını söyledi. Bu açıklama tabii ki hayranlara beklenileni veremedi ancak bu açıklamanın hemen ardından yaşanan sızıntı, herkesi hem şaşırttı hem de heyecanlandırdı.

Sıradaki ilk '''kadın'' Doctor Who'nun kim olacağı sızmış olabilir!
Dizinin yayınlandığı BBC kanalında yayınlanan Newsnight programının sunucusu Evan Davis yaptığı açıklamasında yeni zaman lordunun pardon leydisinin, Fleaberg dizisinden tanıdığımız Phoebe Waller-Bridge'nin olacağını duyurdu. Ünlü sunucuya göre zaten son bölümde yeni Doktor'un kadın olacağı konusunda oldukça gizli ipuçları varmış. (ben şahsen bulamamıştım) Ancak ünlü sunucunun bu açıklamasından sonra ise Phoebe Waller-Bridge rolü almadığını söyledi. Fakat bu tabii ki kanalın koyduğu basın yasağı olabilir. Bakalım sıradaki ilk ''kadın'' Doktor'u gerçekten Phoebe Waller-Bridge mi yoksa başka bir kadın oyuncu mu canlandıracak bekleyip göreceğiz. Sizce Doktor karakteri kadın olarak nasıl olur? Böyle bir şey gerekiyor muydu yoksa erkek olarak devam mı edilmeliydi?
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 17:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
zivolder
zivolder 10.07.2017 16:01
bayan doktor olmamalı. her zaman merak etmiştim ama hiç yakışmayacak. kadim geleneği mahvedecekler.
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 20:24
Kadın değil mutfak robotu
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 20:19
bayan değil kadın doktor kadın lanet olsun feministim ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2017 17:28
Şaşırdım valla ben Zenci bekliyordum. Malum zenci furyası başladı kel alaka her karakter siyah oluyor..
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 20:04
Zenci ve İngiliz? O ırkçılar siyahi birini ancak köle olarak oynatır.
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2017 20:41
Zenci ve ingiliz bir aday gerekir ki biraz zor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2017 20:40
Zaten Master ve Misty ile aynı şeyi yapmamışlar mıydı?Ne gerek vardı şimdi buna?Ghostbusters'a olanlar gibi yaparlarsa çok kötü olur açıkçası.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2017 08:44
Moffat geçen sene 11. Doktorun geri donebilecegini söylemişti. Son bölümde de gittigi yerin doktorlarin oldukten sonra gittiği yer oldugu soyleniyor acaba ve ilk bölüm cehennemden kacis olacak. Acaba ordan 11. Doktor olarak mi kacacak :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2017 08:11
Bu kadın harika harbiden role tam uyar. (Benim gönlümün efendisi her daim Matt smith ve Amy Pond'da ancak hayat işte. Not: Badwolf zaten her daim aklımızda.)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×