Sith Lords'a patch

Sith Lords'a patch

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Sith Lords'a patch
Obsidian firması, Star Wars KOTOR 2 için hazırlanan patch'i yayınladı. Oyunu 1.0b versiyonuna yükselten bu patch, oyunun kendi autopatcher sistemi ile indirilebiliyor.

Hangi devam oyununu anlatırsanız anlatın size ilk sorulan soru; “Neler yeni?” oluyor. KotOR 2’de aslında bakarsak sağlam senaryo ve bir iki ayrıntı dışında önemli değişiklikler yok. Senaryo tıpkı ilk oyunda olduğu gibi fazlasıyla (hatta bazı oyuncuları sıkacak kadar) detaylı. Grafiklerde ilk oyunun daha geliştirilmiş halini yansıtıyor, ama önemli ve devrimsel bir yenilik yok. Asıl yenilik savaş ve inventory sisteminde aslında. Yeni oyunda silah seçeneklerimiz oldukça büyük bir yelpaze sunuyor. Basit bir meşaleden, devasa kılıçlara, proton ve lazer silahlarından, el bombalarına kadar büyük bir liste çıkıyor önümüze. Lightsaber’ı (yani ışın kılıcı’nı) unuttuğumu sanmayın. Pek çok renkte, güçte ve biçimde ışın kılıçları mevcut. Ancak herbirini taşıyanların usta birer jedi ya da sith olduğunu hesaba katarsak ele geçirmeninde bir hayli güç olduğunu anlayabiliriz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 17:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×