Siz bir oyunda kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.12.2011 - 12:20
Eminiz bu oyuncu kadar değildir
Hepimizin iyi olduğu ya da iyi olduğunu düşündüğü bir oyun olmalı. Elbette "el elden üstündür" mantığı her zaman için geçerli bir kural ancak en azından bazı oyunlarda kendinize oldukça güvenirsiniz. Peki bunu ne derece etrafa gösterirsiniz?

Nintendo Entertainment System için çıkartılmış olan R.B.I. Baseball hakkında bir oyuncu sizin iddialarınızın da üzerinde bir iddia ile karşımıza çıkıyor. Oklohama gazetesindeki bir ilan da bunu kanıtlıyor.

Siz bir oyunda kendinize ne kadar güveniyorsunuz?
"RBI BASEBALL'da yenilmem" şeklinde bir ilan veren oyuncu dostumuz bunu takiben kendisi ile kapışmak isteyenlere telefon numarasını dahi veriyor.

Namco tarafından geliştirilen R.B.I. Baseball, Dale Murphy, George Brett ve Vince Coleman gibi içerisinde profesyonel oyuncuların olduğu kayda değer bir oyundu.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 15:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Siz bir oyunda kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×