Sizi New York'un 1974 yılına götürüyoruz

Sizi New York'un 1974 yılına götürüyoruz

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 21.05.2014 - 16:19
Kan Bağları yakında sizlerle
New York 1974… 50 yaşındaki Chris hapishaneden iyi halinden dolayı salıverilir. Başarılı bir polis olan kardeşi Frank kapıda onu beklemektedir. Chris ve Frank her zaman farklı olmuştur ve babaları Leon, ilginç bir şekilde Chris’e bağlıdır.  Kardeşinin bu sefer değişebileceğine inanan Frank ona evini açar, bir iş bulur ve eski karısı Monica ve çocuklarıyla görüştürür. Ancak Chris yeni bir başlangıç yapamadan tekrar suç işlemeye başlar. Frank bu durum karşısında Chris ile tüm ilişkisini keser ancak aralarındaki kan bağı buna sonsuza dek izin vermeyecektir.

Blood Ties, ülkemizde Kan Bapğları ismiyle 30 Mayıs tarihinde vizyona girecek. Başrollerde;  Clive Owen, Billy Crudup, Marion Cottilard, Mila Kunis, Zoe Saldana, Matthias Schoenaerts, James Caan, Noah Emmmerich, Lili Taylor, Domenick Lombardozzi, Jone Ventimiglia, Griffin Dunne, Jamie Hector, Yul Vazquez yer alıyor.

İşte yayımlanan son fragmanlarından biri. İyi seyirler.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 15:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×