Skyrim ve Modern Warfare 3, PC'de kapış kapış

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2011 - 20:26
Skyrim ve Modern Warfare 3'ün Steam rakamlarına bakalım
Yılın en verimli dönemi olan Sonbahar dönemi, ardı ardına en çok beklenen oyunları bize sunmaya devam ediyor. Bunca bekleyişin sonunda da oyunlara gösterilen ilgi büyük oluyor haliyle.

Steam'deki şu anki istatistiklere bakacak olursak, Bethesda'nın RPG oyunu Skyrim'i 250 binden fazla oyuncu oynuyor. Bu da gösteriyor ki Skyrim, daha satışa sunulalı 1 gün olmasına rağmen sadece Steam üzerinden 250 binden fazla satılmış.

En çok oynananlar listesinin iki numarasında ise Modern Warfare 3'ün multiplayer kısmı, yaklaşık 80 bin oyuncuyla yer alıyor. Ki bu da Modern Warfare  3'ün Steam üzerinden en az 80 bin sattığını gösteriyor. Detaylara ve diğer oyunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Skyrim ve Modern Warfare 3, PC'de kapış kapış
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim ve Modern Warfare 3, PC'de kapış kapış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×