Skyrim'in büyük yaması gelmeye başladı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 28.11.2011 - 16:02
Gelmeye başladı derken?
Skyrim'in resmi forumundaki kullanıcıların yazdıklarına göre oyunun PS3 versiyonu şu anda 2.01 yamasıyla oynanıyor. Yazılanlara göre yeni yama sayesinde geniş ölçekli bir hata düzeltme işlemi gerçekleşmiş.

Skyrim'in büyük yaması gelmeye başladı
Bethesda PR patronu Pete Hines da zamanında yamanın PS3 üzerinde uzun zamanlı oynanışı sağlayacak genişlikte bir geliştirmeye imkan sağlayacağını belirtmişti. 92 MB'lık bu yama şu an için Avrupa'nın bazı bölgelerinde açıldı.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skyrim'in büyük yaması gelmeye başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×