Solid Snake, 900 Sterlin'e satılıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 12:45
Her eve lazım!
Kojima'nın efsane serisi Metal Gear Solid, milyonlarca insanın kalbinde taht kurdu. Tabii ki baş kahramanımız Snake de öyle. Peki Solid Snake'i ömür boyunca evinizde konuk etmek ister misiniz? Bunun bedeli tam 900 Sterlin.

Online satış sitesi Ebay'de yaklaşık 2 metre boyundaki Solid Snake figürü, 900 Sterlin'den satışa çıkarılmış. 7 günlük açık artırma sonucunda bakalım Snake, ne kadara satılacak? İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın.

Solid Snake, 900 Sterlin'e satılıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Solid Snake, 900 Sterlin'e satılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×