Solo: A Star Wars Story filminden yeni bir klip daha geldi

Solo: A Star Wars Story filminden yeni bir klip daha geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 10.05.2018 - 14:07
Yayınlanan yeni klipte Han Solo'yu kumar masasında görüyoruz.

Star Wars evreninin bir yan filmi olarak çıkacak olan Solo: A Star Wars Story'e sayılı günler kaldı. Star Wars evreninin serseri karakteri Han Solo'nun hikayesine değinecek olan filmde Han Solo'ya dair onlarca yeni bilgi öğreneceğiz. Yayınlanan yeni klipte Han Solo'nun bir kumar masasında Kaptan Lando Calrissian ile tanışmasını görüyoruz. İkili arasında tatlı bir çekişmenin olacağı Solo: A Star Wars Story'nin çekimleri, fragmanlardan görüleceği üzere hiç sırıtmıyor. Han Solo'nun en yakın arkadaşı Chewbacca ile tanışmasını da anlatacak olan Solo: A Star Wars Story, diğer Star Wars filmleri kadar büyük bir beklenti oluşturmasa da, Disney yeni filmine güveniyor.

Solo: A Star Wars Story için yeni bir daha yayınlandı

25 Mayıs 2018 tarihinde gösterime girecek olan filmde Han Solo'nun tamamen renkli ve eğlenceli tarafını göreceğiz. Filmin sonunun ise nereye bağlanacağı merak ediyor. Tahminler ise filmin sonunun aynı Rogue One'da olduğu gibi orijinal hikayeye bağlanacağı yönünde. Son olarak Ron Howard'ın yönetmen koltuğuna oturduğun filmin kadrosunda Game of Thrones'dan tanıdığımız Emilia Clarke, Alden Ehrenreich, Donald Glover gibi isimler çıkacak. Klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 03:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×