Sonic Mania Adventures serisinin ikinci bölümü yayınlandı

Sonic Mania Adventures serisinin ikinci bölümü yayınlandı

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 30.04.2018 - 21:22
“Sonic Mania” ile “Sonic Forces” video oyun serilerinden öyküler içeren animasyondan yeni bölüm

Sega, YouTube üzerinden yayınladığı animasyon serisi "Sonic Mania Adventures"ın ikinci bölümünü paylaştı.  Sonic Mania Adventures dizisi beş bölümden oluşan ve “Sonic Mania” ile “Sonic Forces” video oyun serilerinden öyküler içeren bir animasyon serisi.

Sega'nın YouTube  animasyon serisi Sonic Mania Adventures'dan yeni bölüm yayınlandı

Dizinin ilk bölümünde iki oyundaki olaylardan sonra Angel Island'a dönen Sonic'in etrafta delikler açan bir tehditle karşı karşıya gelmesini konu alıyordu, elbette kötü karakterimiz Eggman'da boş durmayarak hayvanları bir bir yakalıyordu. Animasyon serisi Archie Comics'in “Sonic the Hedgehog” çizgi roman serisiyle ilgili çalışmaları ile tanınan Tyson Hesse tarafından yazılmakta ve yönetilmekte. Ayrıca, YouTube'da 15 milyondan fazla görüntüleme alan “Sonic Mania'nın” açılış videosu da Hesse tarafından yapılmıştı. 

Sonic Mania” nın dünya genelinde bir milyonun üzerinde kopya sattığı ve yayıncı Sega'nın geçen yıl mali bir güç kazanmasına yardımcı olduğu açıklanmıştı. Ayrıca geçtiğimiz mart ayında duyurulan Sonic Mania Plus oyunu ise 17 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek, Sonic Mania Plus şu anda ön siparişe açık.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 00:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×