Sonic tehlike altında!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 11.11.2010 - 10:08
SEGA, İngiltere'deki kirpileri koruyor.

Mavi ve hızlı kirpi Sonic'le ünlü olan SEGA, İngiltere'de kirpilerin tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olması nedeniyle bir bilinçlendirme kampanyası başlattı.

Güneybatı Londra, Twickenham'da, Sonic Colors'un çıkışıyla birlikte bir "kirpi geçidi" oluşturan SEGA, yolun ortasından kirpilerin geçmesi için bir yol yaptı. Yoldan geçen 4 kirpiyi korumak için ise bir güvenlik görevlisi yerleştirildi ve bu görevli trafiği elindeki işaretle durdurdu.

Belirtilene göre İngiltere'de 10 yıl öncesine kadar 300 bin daha az kirpi bulunuyor. Her sene yollarda ölen kirpi sayısı ise 50 bin.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sonic tehlike altında!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×