Sonic'in yaratıcısı revize edilen yeni tasarımı da pek beğenmedi

Sonic'in yaratıcısı revize edilen yeni tasarımı da pek beğenmedi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.11.2019 - 10:35
"Tam olmamış bu"

Oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden Sonic hiç olmadığı kadar popüler hale gelmiş durumda. Sonic The Hedgehog filmi Sonic'i bir anda yeniden sosyal medyanın gündemine oturttu. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan Sonic The Hedgehog film fragmanının ardından filmdeki Sonic tasarımı büyük eleştiri toplamıştı. Bu tasarım değişti, yeni fragman beğeni topladı. Ancak Orijinal Sonic karakterinin yaratıcısı Yuki Naka yeni Sonic tasarımından da pek memnun değil.

Sonic'in yaratıcısı revize edilen yeni tasarımı da pek beğenmedi

Sonic'in yaratıcısı Yuji Naka twitter hesabından bir açıklama yapmış, filmdeki Sonic'in neden bu kadar tuhaf göründüğünü madde madde açıklamıştı. Gelen tepkiler üzerine yapımcı firma filmin vizyon tarihini değiştirdi ve Sonic tasarımının revize edileceğini açıkladı. Sonic tasarımı neredeyse baştan aşağı değişti, yeni fragman yayınlandı. İzleyiciler yeni Sonic tasarımını oldukça beğendi. Ancak Sonic'in yaratıcısı Yuki Naka için yeni Sonic tasarımı da olması gerektiği gibi değil. Yuki Naka; "Yeni tasarım en azından artık eldiven giyiyor şu an için Sonic'e daha çok benziyor. Yine de gözleri beklediğimin aksine birleşik değil. Bu benim için çok ilginç. Ama yine de filmi sabırsızlıkla bekliyorum." dedi


Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 18:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Beglo
Beglo 18.11.2019 15:54
Eskisine göre şimdi gerçekten çok iyi. Sadece mimikleri, karakteri, yüz ifadesi vs biraz Sonic'ten çok Tails'ı andırıyor. Korkusuz, ne yapacağından emin ve bakışlarıyla korkutan bir ifadeden çok yine korkusuz hareketlerde bulunan kendine fazla güvenen ama saf ve yardıma çok muhtaç bakışlar atan sevimli bir süper kahraman gibi. Bu biraz da senaryodan kaynaklı sanırım bizim çocukluğumuzda alıştığımız Sonic yardımdan çok ilk önce işi tek başına halletmeyi tercih eden ve gerekirse karşısına orduyu alabilecek kararlılıktaydı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 17:00
Eskisi gerçekten berbattı şimdi çok iyi bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 12:38
İyide Yuji Naka karakterin tasarlayan kişi değil. Onun adı Naoto Ohshima.
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 16:39
Yuji Naka, Sonic The Hedgehog’un programcısıdır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 15:48
la bunlarda bişey beyenmiyor bu ne böyle zati flimi izleyecek kitle ya 18yaş altı kitle yade 30 yaş üstü kitle. 18 yaş altı bu yeni klasik tasarımı bu ne böyle der 30 yaş üstü kitle eski tasarımı beyenmez. 18 ile 30 yaş arası kitle zati sonic oynamamış bilmeyen kitle onlar izlemez flimi ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2019 14:11
Ulan sen yap ozaman tasarımı yukimisin suşimisin nesin. Oturduğun yerden konuşup duruyosun
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×