Sony: "Bir şeyi satın alırsanız sizin olur"

Sony: "Bir şeyi satın alırsanız sizin olur"

Mert Günhan
Mert Günhan 15.06.2013 - 12:27
Sony'den Microsoft'a taş üstüne taş
Sony Computer Entertainment başkanı ve grup CEO'su Andrew House, medya içeriklerinin sahiplenmesi konusunda piyasada bir gerginlik yaşandığını düşündüğünü söyledi. Microsoft'un Xbox One ile birlikte başlattığı ikinci el oyun krizi üzerine Sony'nin böyle bir açıklama yapması düşündürürken, House olayı şöyle özetledi;

"Eğer bir şeyi alırsanız, o sizin olur, Sony'nin felsefesi bu şekilde. Bu konuda çok net olmak istiyorum. Bizim bu konuyu daha önceden görüp buna göre kendimizi pozisyonlandırdığımız gibi bir algı oluştu, oysa böyle bir şey yok, PS4'ü ilk duyurduğumuz zaman insanlar bize de şüpheyle yaklaşmıştı. Bu bize çok garip geldi, bizim şirket olarak pozisyonumuzu ve bakış açımızı değiştirmeye niyetimiz yok, 15 sene önce neredeysek yine oradayız. Eğer bir şeyi alırsanız, o sizin olur ve onunla istediğinizi yaparsınız."


Sony: "Bir şeyi satın alırsanız sizin olur"
Yorumlar 87
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×