Sony’den FPS’lere gerçekçilik dopingi

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 10.12.2010 - 13:51
PlayStation 3 ile FPS şenliği
Sony Çevresel Ürünler Üretim Müdürü Anand Agarwal’ın Playstation.blog sitesinde dün yayınladığı bilgiler FPS tutkunlarının ilgisini çekecek gibi gözüküyor. Agarwal’ın aktardığı bilgilere göre merakla beklenen Killzone 3 piyasaya çıkmadan önce satışa sunulacak olan Play Station Move Sharp Shooter aksesuarı, Şubat 2010’da raflarda olacak. FPS tarzı oyunlar için en gerçekçi tecrübeyi sunacağı iddia edilen cihazın fiyatı ise 40$ olarak belirlenmiş.

Sony’den FPS’lere gerçekçilik dopingi

Play Station Move Sharp Shooter aparatının, 22 Şubat 2010’da piyasaya çıkacak olan Killzone 3’ün dışında Time Crisis: Razing Storm, SOCOM 4: US Navy SEALs ve Dead Space: Extraction gibi piyasada mevcut olan bazı oyunlarla da uyumlu olacağı verilen bilgiler arasında.


Sony’den FPS’lere gerçekçilik dopingi
Oyun severlere ise bu bilgilerin ardından sadece Şubat ayına kadar sabretmek kalıyor. Bakalım bu cihaz iddialı vaatlerinin oluşturduğu beklentileri ne derecede karşılayabilecek bekleyip göreceğiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 23:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony’den FPS’lere gerçekçilik dopingi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×