Sony, Japonlara ücretsiz Horizon: Zero Dawn Limited Edition verecek

Onur Güner
Onur Güner 8.01.2017 - 15:04
Adalet mi, o da ne?
Guerrilla Games tarafından sadece Playstation 4 konsoluna özel geliştirilen Horizon: Zero Dawn'ın çıkmasına 1,5 ay gibi kısa bir süre kaldı. Oyunun çıkış tarihi böyle yaklaştıkça yeni kampanyalar da ardı ardına geliyor. Şimdi de gelen açıklamaya göre oyunun Limited Edition sürümü ücretsiz olarak dağıtılacak. Özellikle oyun konusunda Asya ülkelerinde sıkıntı çeken Batılı oyun geliştiricisi firmalar, Asya pazarlarına girebilmek için yeni strateji arayışı içerisindeler. Bundan dolayı da artık şirketler, o kıtadaki oyuncuların gönüllerini almak için bazı kampanyalar düzenlemeye başlamışlardı. Bunlara da bir yenisi Sony'den geldi. Horizon: Zero Dawn'ın yayıncılığını üstlenen Sony Interactive Entertainment'in Japonya ofisinden yapılan bir açıklamada, oyunun Limited Edition paketinin Japon oyunculara tamamen ücretsiz dağıtılacağı söylendi. Ama tabii ki Japon oyuncuların önce oyunu satın almaları gerekiyor.

Sony, Japonlara ücretsiz Horizon: Zero Dawn Limited Edition verecek
Eğer Japonya'da 3 Mart 2017 tarihinde çıkacak oyunu Japon oyuncular ön sipariş verirlerse, ücretsiz olarak bu kampanyadan faydalanabilecekler. Böylelikle Japon oyuncular ana oyunun yanında bir de, Nora Lookout Outfit-Bow-Nora Machine Trapper Pack, Carja Storm Ranger Outfit-Bow-Carja Trader Pack, Banuk Trailblazer Outfit-Bow-Banuk Traveler Pack içeriklerine sahip olacaklar. Asya pazarına hızlı giriş yapmak adına gerçekten güzel bir kampanya. Ama şu da var ki, Asya ülkesi olan sadece Japonya değil. Diğer Asya ülkeleri hakkında firmanın planları var mı bakalım bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alicenko
Alicenko 9.01.2017 12:07
vay be!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 12:06
Baslik : "Sony, Japonlara ücretsiz Horizon: Zero Dawn Limited Edition verecek"

icerik : "Eğer Japonya'da 3 Mart 2017 tarihinde çıkacak oyunu Japon oyuncular ön sipariş verirlerse, ücretsiz olarak bu kampanyadan faydalanabilecekler. "

Amatör ruhunuz sinir bozuyor :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 09:44
ben bir ps fanıyım ve diyorumki bu oyunun çok reklamı yapıldı muhtemelen beklentileri karşılamacaktır.oyun dediğin bloodborn witcher gibi çıkar aslanlar en yüksek puanları alır yıllarca dedikosu ve reklamı yapılan oyundan hayır gelmez örnekmi mgs5 asrın çöpü mafia 3 hatırlayan varmı? res7 mi? hahaha
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 11:33
aşırı pr yapıp altından kalkabilenler de var. Uncharted 4 Bafflefield 1 gibi
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 10:31
Biraz imla, dilbilgisi kullansan. Anlamak için kendimizi kasmasak. Ha ben çok mu iyiyim? Değilim tabi, ama en azından iyi kötü dediklerim anlaşılıyordur.

Reklamı çok yapılan her oyun balon olmak zorunda değil. Ama, çoğunluğun öyle olduğu da su götürmez bir gerçek. Artık çıkınca göreceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2017 22:07
hep kojima sayesinde oldu bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
RectoniC
RectoniC 8.01.2017 18:17
Yine bir click bait sağol MK sağol..
Arcade Fire
Arcade Fire 8.01.2017 19:09
Aynen, haber şöyle olmalıydı, "Sony, Japonlara Horizon: Zero Dawn Limited Edition'ı standart oyun fiyatıyla verecek"
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony, Japonlara ücretsiz Horizon: Zero Dawn Limited Edition verecek

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×