Sony Naughty Dog'u devkite boğdu

Sony Naughty Dog'u devkite boğdu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.09.2013 - 21:46
E onlarla bir şeyler yapın artık siz de canım?
Naughty Dog'un Sony bünyesinde en çok beğenilen stüdyolardan biri olduğu düşünülürse en çok beklenen PS4 oyunlarından birinin onların henüz duyurmadığı projeleri olduğunu söylemek çok da abes kaçmaz. Kendileri sadece "PS4'e bir şey yapıyoruz" dediğinden beri oyuncuların kulakları Amerika'da, Uncharted ve Last of Us'ı yaratan firmanın PS4 teknolojisiyle ne yapacaklarını bekliyorlar. Görünen o ki Sony de öyle. Hatta sanırız beklemenin biraz ötesine geçmişler, zira Naughty Dog'un eşbaşkanı Christophe Balestra'nın fotoğrafına göre bugün ND ofisine şu paket gelmiş:

Sony Naughty Dog'u devkite boğdu
Bu gördüğünüz 120 adet PS4 devkiti, yani geliştirme paketi. PS4'e oyun yapmak için ihtiyaç duyulan her şey burada. Balestra bunu "120 more devkits" diyerek twitledi, yani Naughty Dog'un elinde halihazırda mevcut olan devkitlere ek 120 tanesi bu. Sizi bilmiyoruz ama bize biraz Sony cephesinden pasif agresif bir mesaj gibi geldi: "Yapın artık bir şeyler!". E yapsınlar ama!
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×