Sony, yeni PS Store'u açmayı başaramadı

Sony, yeni PS Store'u açmayı başaramadı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 18.10.2012 - 16:39
Yaşanan yoğun sorunlar, yeni PS Store'un açılışını sekteye uğrattı.
PlayStation kullanıcılarının uğrak noktası PS Store, bugünden itibaren yeni yüzüyle karşımıza çıkacaktı. Ancak Sony tarafında işler yolunda gitmedi; PlayStation 3 kullanıcılarının yoğun şikayetinden ötürü PS Store eski haline geri döndürüldü.

Sony, yeni PS Store'u açmayı başaramadı
Bu sabah başlayan sorunlar arasında uzun yükleme süreleri ve PSN cüzdan hizmetinde yaşanan ödeme problemleri yer aldı. Bu ciddi problemler giderilene kadar eski PS Store hizmet vermeye devam edecek.

Yeni PS Store şu an Avustralya, Yeni Zelanda ve İskandinav ülkelerinde sorunsuz olarak kullanılıyor. Ayrıca Twitter'dan gelen son bilgilere göre, Avusturya, İsviçre, Hollanda ve Belçika da yeni PS Store'a kavuşmuş durumda. Bakalım Sony'nin hizmet verdiği diğer ülkeler PS Store'un yeni halini ne zaman kullanmaya başlayacak. 
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 14:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×