Sony'nin Naughty Dog'a oynadığı zalim oyun!

Sony'nin Naughty Dog'a oynadığı zalim oyun!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 20.12.2013 - 14:20
Acımamışlar
Last of Us'un arkasındaki en önemli isimlerden ikisi Neil Druckmann ve Bruce Straley, Empire Online'a verdikleri röpörtajda Sony'nin kendilerine yaptığı ilginç bir şakadan söz ettiler. Aslında şaka demek çok uygun olmaz, zira Sony biraz Naughty Dog'u denemiş, biraz da beklentileriyle oynamak istemiş. Yapılan şey şu: Oyun bittiken sonra Sony, bir danışman firma kiralayıp, Last of Us'ın yapma bir incelemesini hazırlatmış. Sonra da ND ekibine bu incelemeyi okutmuşlar. İnceleme oyuna ortalama bir puanı layık görüyormuş ve pek çok da eleştirisi mevcutmuş. Oyunda yeterince Infected türü olmadığı, silah çeşitlerinin az olduğu, hükümet komplosu kısmına pek girilmediği, boss dövüşleri ve çeşitliliğin az olmadığı şeklindeymiş eleştiriler. Naughty Dog da "Tamam, bunlara tepki gelebileceği belliydi, bundan sonra da tepkiler böyle olacak hazır olalım" diyip, oyunun diğer incelemelerinden de aynı eleştirileri beklemişler. Sonra? Sonrasını biliyorsunuz. Oyun Metacritic'te 95 ortalamayla senenin en iyi notlandırılan oyunlarından biri. Sony'nin oynadığı bu oyun, Naughty Dog'un tüm bu tepkilere şaşırmasına yol açmış. Gerçekten de insanların oyunu "vasat" bulacağına inanmışlar çünkü!

Sony'nin Naughty Dog'a oynadığı zalim oyun!
Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 05:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×