South Park Phone Destroyer çıktı!

South Park Phone Destroyer çıktı!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.11.2017 - 09:18
Hem de tamamen Türkçe destekli.

Sevilen yetişkin animasyon serisi South Park'ın yeni mobil oyunu South Park Phone Destroyer Android ve iOS için yayınlandı. South Park Studios ve Ubisoft'un ortaklığından doğan oyun, bir hayli eğlenceli. Oyunun Türkçe olması ise büyük bir artı. South Park'ın efsane olmuş karakterlerini gerçek zamanlı strateji  ve PvP ile harmanlayarak telefonumuza getiren Phone Destroyer, Cartman'ın kovboylar ile Kızılderililer oyununu anlatıyor.

South Park Phone Destroyer çıktı

South Park'ın sahip olduğu ikonik karakterlerin hepsini bir araya getiren oyunda, karakterlere ait kartları kullanarak sahaya sürüyoruz ve rakibin karakterlerini geçmeye çalışıyoruz. Çok sayıda yeteneğe ve sınıfa sahip olan oyunda, bildiğimiz ve sevdiğimiz South Park grafikleri bulunuyor. Geçtiğimiz ay raflarda yerini alan South Park: The Fractured But Whole'dan farklı bir yapım olan Phone Destroyer, oyunculara E3 2017'de ilk olarak tanıtılmıştı. İçerisinde The Fractured But Whole ile ilgili öğeler barındırmasa da, oyunun içerisine birden çok The Stick of Truth göndermesi ile karşılaşabilirsiniz. Bunların içerisinde prenses Kenny de dahil. Oyunu Google Play Store ve App Store'dan indirebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2020 14:13
fractured but whole var ki super kahramanlar full
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 12:47
They killed kenny
Yorumu yayınlamayın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×