Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch'e mi geliyor?

Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch'e mi geliyor?

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 5.02.2018 - 14:11
Turuncu kahramanımız ilk defa PC'de mi bulunacak?

Belirlib bir süre boyunca sadece Playstation platformuna sadık kalan Crash Bandicoot, yapımcıları değiştikten sonra Xbox ve Gamecube platformlarına da geçiş yapmıştı. Şu ana kadar pek de unutulan oyunu olmayan serinin son ve resmi yapımı N. Sane Trilogy, Playstation 4'e damgasını vurmuştu. O sırada çıkan popüler oyunların alternatifi olarak bulunan Crash, eskisinde olduğu gibi çoğu oyuncuyu bazı bölümlerde sinirlendirmişti, fakat bu sinirlenme elbette kötü anlamda değildi.

Crash Bandicoot'un PC'ye gelme ihtimalleri fazlalaştı

Geçtiğimiz sene sadece PS4 platformu için çıktığını belirtmiştik. Activision ve Vicarious Vision tarafından çıkarılan N. Sane Trilogy'de, olduğu gibi asıl yapımcı olan Naughty Dog'dan bahsedilmiyor, bu da N. Sane Trilogy'nin diğer platformlarda da bulunabileceğinin bir kanıtı. Yakın zaman içerisinde film ve oyunlara ait figur, eşya ve poster satan GB Eye adındaki firmanın satış müdürü, Crash Bandicoot hakkında konuştu ve yapımın 2018 senesinde PC ve Nintendo Switch platformlarında bulunacağını belirtti.

Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch'e mi geliyor?


Umarız satış müdürü, bu tahminlerinde doğru çıkar. Geçen sene çıkan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin sitemizdeki incelemesini ise buradan bulabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 03:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×