Söylentiler bitmiyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Söylentiler bitmiyor
Şu sıralar gün geçmiyor ki Diablo 3 hakkında yeni bir söylenti gelmesin. En son, MMORPG olacağı söylentileri dolaşmaya başlamıştı ve ayrıca içindeki yeni karakterler hakkında bilgiler bekleniyordu. Bugün ise alınan habere göre, Diablo 3'ün tamamen iptal edildiği ve üzerinde baştan bir çalışmanın yürütüleceği belirtildi. Blizzard tarafından halen kesin somut bir açıklama yapılmış değil, ancak bu söylentinin gerçek olmamasını tercih ediyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Söylentiler bitmiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×